Popelka nazaretská

Příběh, který všichni známe a posloucháme jej znovu a znovu..

Neuvěřitelné! Prosincové překvapení ve starobylém kostele, aneb projděte se za Ježíškem! Příběh, který všichni známe a rádi posloucháme znovu a znovu – od vyhnání z ráje až po narození Ježíše. Po loňském prosincovém open air na nádvoří hradu Kašperk, jehož atmosféru loni dotvářely příkrovy sněhu, uvede letos Spolek Kašpar Popelku nazaretskou ve starobylém hřbitovním kostele sv. Mikuláše, který je nejstarší kamennou stavbou Kašperských Hor a zároveň gotickým skvostem z první poloviny 14. století. Prostor vyniká neopakovatelnou akustikou a zcela mimořádnou atmosférou. Vzdálen je 20 minut chůze osvětlenou alejí západním směrem z Kašperskohorského náměstí.

Připravili jsme pro vás celkem dvě představení, a to v pátek 10. prosince a v sobotu 11. prosince 2021. Začátek je pokaždé od 18.00 hod. Pod režijním dohledem Jakuba Špalka vystoupí Milena Steinmasslová a Aleš Petráš. Délka představení je cca 45 min. Prodej lístků bude zahájen od středy 1. prosince 2021 v online předprodeji na webových stránkách www.kasperk.cz. Lístky lze od 1. 12. zakoupit osobně také v Městském kulturním a informačním středisku v Kašperských Horách. Prodej bude probíhat také ještě před začátkem představení na místě před kostelem, ovšem je možné, že místa budou už jen na stání.

Plná cena činí 250,– Kč, snížená cena pro mládež do 15 let, studenty a seniory nad 65 let je 150,– Kč. Doporučujeme se především teple obléci. Před kostelem nejsou parkovací kapacity, proto doporučujeme nechat vozidlo ve městě.

Protiepidemická opatření jsou platná jako u všech ostatních kulturních akcí.