Benefiční koncert pro Štefana Kanaloše

? Tato akce již proběhla Benefiční koncert pro Štefana Kanaloše
12.8.2017

Akustický či jen mírně nazvučený koncert na podporu Štefana Kanaloše z Kašperských Hor, který zůstal po dopravní nehodě  a po následném ochrnutí všech končetin upoután na invalidní vozík. On a jeho rodina se neobejde bez speciálně upraveného automobilu.

Hradním nádvořím zazní díla  klasických i filmových autorů: J.S. Bach, G. Puccini, G. Rossini,  P. Sparke, F. Sinatra, Rey Charles, E. Bernstein a mnoho dalších.

Markéta Týmlová - klavír
Václav Franz - euphonium
Martin Kanalaloš - klarinet, saxofon
Magdaléna Malíková - saxofon
Marek BUble - saxofon
South Bohemia Saxophone Quartet

Večerem provází Michal Jančařík

Vstupné je dobrovolné, výtěžek bude poukázán na nákup vozu se speciální plošinou pro Štefana. Účinkující vystupují bez nároku na honorář, který bude rovněž použit na nákup tohoto vozu. 

Věříme, že hudební zážitek bude násoben pozitivní atmosférou lidské solidarity a pocitem přispění dobré věci pro jednoho z nás.

 V případě nepříznivého počasí budeme informovat o přesunutí do kina v Kašperských Horách.

V případě zájmu bude zajištěna doprava z Kašperských Hor na Kašperk a zpět. Odjezd od radnice v Kašperských Horách je v 18 hod. V případě zájmu o tento způsob dopravy je třeba se přihlásit na Městské kulturním středisku v Kašperských Horách do pátku 11. 8. t.r. do 13:00. Děkujeme za pochopení. 
8 Z Kašperku vidíte vše s nadhledem.